BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 26.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 06.04.2024
Cumartesi
13:00
BEYŞEHİR İLÇE STADYUMU BEYŞEHİR GENÇLİKSPOR

2-2
KONYA MASTERLERSPOR

(H) BURAK ORDU
(Y) MURAT ONAT
(Y) AHMET EROĞLU
U17 06.04.2024
Cumartesi
15:00
BEYŞEHİR İLÇE STADYUMU TOKAREV BEYŞEHİR BELEDİYESPOR

3-0
KONYA YOLSPOR

(H) BEKİR BERTAN KAYACAN
(Y) EMİRHAN GENCER
(Y) AHMET EROĞLU
(G) HAKKI HAKAN ÖZ
U-17 Akademi 06.04.2024
Cumartesi
15:00
CUMHURİYET TÜMOSAN KONYASPOR

1-2
GALATASARAY A.Ş.

(H) HAKAN DUMLU
(Y) SEMİYE DEMİR
(Y) İSMAİL MORBEL
(D) MEHMET ÖZDİL
(G) MUSTAFA DEMİRTAŞ
U15 06.04.2024
Cumartesi
11:00
DUMLUPINAR TELEKOMSPOR

1-6
KASIRGASPOR

(H) SELAHATTİN GÖLCÜ
(Y) HALİL İBRAHİM GÜZVELİ
(Y) FATMA CAN
U15 06.04.2024
Cumartesi
13:00
DUMLUPINAR 1922 KONYASPOR

1-1
KARATAY BELEDİYESPOR

(H) HALİL İBRAHİM GÜZVELİ
(Y) AMİNE BALIK
(Y) MÜCAHİT TOPCU
U15 06.04.2024
Cumartesi
14:00
DUMLUPINAR KADIKÖYSPOR

Ligden Çekildi

0-3
KASIRGAGÜCÜ

U18 BARAJ MAÇI 06.04.2024
Cumartesi
15:00
DUMLUPINAR TÜMOSANSPOR

1-1
(Pen.5-6)

MERAM KARA KARTALLAR

(H) GÖKHAN YÜKSEL
(Y) CENK GÜNGÖR
(Y) MURAT BALIKÇI
(G) MEHMET SARIÇİÇEK
U17 06.04.2024
Cumartesi
11:00
EREĞLİ SENTETİK SAHA BİLAL YİĞİT İNŞAAT EREĞLİSPOR

0-5
YEŞİLYURT GENÇLİK VE SPOR

(H) BUĞRA ÖZDEMİR
(Y) MUSTAFA BARUT
(Y) BERNA AKBULUT
(G) SADIK KAYHAN
U15 06.04.2024
Cumartesi
13:00
EREĞLİ SENTETİK SAHA BİLAL YİĞİT İNŞAAT EREĞLİSPOR

3-2
ANADOLU KARTALSPOR

(H) MURAT BUCAKTEPE
(Y) İSMAİL SARIKAYA
(Y) İSLAM HASAN DEMİRAYAK
U15 06.04.2024
Cumartesi
14:30
EREĞLİ SENTETİK SAHA EREĞLİ YEŞİLYURTSPOR

0-1
GENÇ KARTALLARSPOR

(H) İSMAİL SARIKAYA
(Y) İSLAM HASAN DEMİRAYAK
(Y) MURAT BUCAKTEPE
U15 06.04.2024
Cumartesi
11:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR TAFLAN SEVENSPOR

2-0
KONYA YOLSPOR

(H) MUSTAFA SÜNAL
(Y) YASEMİN SARIKAYA
(Y) FATMA RÜMEYSA BULUT
U15 06.04.2024
Cumartesi
12:30
ŞEHİT MUHARREM SAMUR KONYA GÜCÜ

1-5
MERAM KARA KARTALLAR

(H) ABDULLAH DEMİRCİ
(Y) VATAN ARSLAN
(Y) MUSTAFA SÜNAL
U15 06.04.2024
Cumartesi
14:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR ÖNTUR HAVZANSPOR

3-0
SEYDİŞEHİR TEKNİKSPOR

Ligden Çekildi

U15 06.04.2024
Cumartesi
14:30
ŞEHİT MUHARREM SAMUR YENİ MERAMSPOR

2-0
PAYE MASTERLER MONİVASPOR

(H) MEHMET KAKAÇ
(Y) FATMA RÜMEYSA BULUT
(Y) YASEMİN SARIKAYA
U15 06.04.2024
Cumartesi
13:00
ŞEHİT NİHAT GÜN TURANÇSPOR

1-4
KARABAĞ GENÇLERBİRLİĞİ

(H) MEHMET KÖPRÜ
(Y) BARIŞ ERDAL
(Y) MELİSA EROĞLU
U17 06.04.2024
Cumartesi
14:30
ŞEHİT NİHAT GÜN TAFLAN SEVENSPOR

0-3
SEYDİŞEHİR BELEDİYESPOR

(H) AHMET GÜN
(Y) BARIŞ ERDAL
(Y) BERKAY GÖNENİR
(G) EROL ÖZTUNÇ
U15 06.04.2024
Cumartesi
16:30
ŞEHİT NİHAT GÜN YILDIZELİSPOR

Hükmen

0-3
MALİYESPOR

(H) BERKAY GÖNENİR
(Y) MEHMET KÖPRÜ
(Y) MELİSA EROĞLU
U15 06.04.2024
Cumartesi
13:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN KONYA DEMİRSPOR

4-2
KARAPINAR ESNAFSPOR

(H) GÖKSEL KESKİN
(Y) MEHMET EMRULLAH BAYIR
(Y) İSMAİL TAŞ
U17 07.04.2024
Pazar
11:00
DUMLUPINAR KADIKÖYSPOR

Ligden Çekildi

0-3
TURANÇSPOR

U17 07.04.2024
Pazar
11:00
DUMLUPINAR KONYA BİLİMSPOR

2-3
YENİ MERAMSPOR

(H) AHMET EROĞLU
(Y) FATMA CAN
(Y) İSMAİL TAŞ
(G) MİTHAT ÖZEKMEKCİ
1.AMATÖR PLAY-OFF 07.04.2024
Pazar
13:00
DUMLUPINAR KONYA YOLSPOR

5-0
SEYDİŞEHİR BELEDİYESPOR

(H) YUNUS ÇİNİKAYA
(Y) İSMAİL SARIKAYA
(Y) İSMAİL MORBEL
(G) AHMET MADEN
U17 07.04.2024
Pazar
15:00
DUMLUPINAR GENÇ ÜLKÜMSPOR

Ligden Çıkarıldı

0-3
KARATAY BELEDİYESPOR

U17 07.04.2024
Pazar
15:00
DUMLUPINAR KONYA 1907 SPOR

1-7
ÖNTUR HAVZANSPOR

(H) MURAT BALIKÇI
(Y) SÜLEYMAN ERİLDİZ
(Y) FATMA CAN
(G) BEYAZIT YAMAN
U-16 Akademi 07.04.2024
Pazar
11:00
KONYA B.B. 1 NOLU SAHA TÜMOSAN KONYASPOR

3-0
GMG KASTAMONUSPOR

Bu Maça Gitmedi

(H) BARIŞ ERDAL
(Y) HALİL İBRAHİM GÜZVELİ
(Y) AMİNE BALIK
U-14 Akademi 07.04.2024
Pazar
11:00
KONYA B.B. 2 NOLU SAHA TÜMOSAN KONYASPOR

2-2
BOLUSPOR

(H) MEHMET ÖZDİL
(Y) SEMİYE DEMİR
(Y) BERNA AKBULUT
U-15 Akademi 07.04.2024
Pazar
13:00
KONYA B.B. 2 NOLU SAHA TÜMOSAN KONYASPOR

0-0
BOLUSPOR

(H) SEMİYE DEMİR
(Y) MEHMET ÖZDİL
(Y) BERNA AKBULUT
U15 07.04.2024
Pazar
11:00
SELÇUKLU SENTETİK SAHA KASIRGASPOR

3-0
BİLAL YİĞİT İNŞAAT EREĞLİSPOR

Bu Maça Gitmedi

(H) TUGAY KILIÇARSLAN
(Y) MELİSA EROĞLU
(Y) MEHMET EMRULLAH BAYIR
1.AMATÖR PLAY-OFF 07.04.2024
Pazar
13:00
SELÇUKLU SENTETİK SAHA EREĞLİ HAYATSPOR

0-2
YENİ MERAMSPOR

(H) FATİH SOLMAZ
(Y) BUĞRA ÖZDEMİR
(Y) KÜRŞAT SARI
(G) MUTLU NAYİR
1.AMATÖR PLAY-OFF 07.04.2024
Pazar
15:00
SELÇUKLU SENTETİK SAHA HÜYÜK BELEDİYESPOR

1-0
EREĞLİ YEŞİLYURTSPOR

(H) CİHAN EMEKLİ
(Y) BUĞRA ÖZDEMİR
(Y) AHMET GÜN
(G) MURAT KOZAN
U17 07.04.2024
Pazar
11:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR MERAM KARA KARTALLAR

0-3
SELÇUKLU BELEDİYESPOR

(H) RIDVAN TOP
(Y) BERKAY GÖNENİR
(Y) FATMA RÜMEYSA BULUT
(G) ÜMİT ACAR
U17 07.04.2024
Pazar
13:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR TELEKOMSPOR

2-2
BEYŞEHİR GENÇLİKSPOR

(H) MUSTAFA DOĞUKAN ERDEM
(Y) BERKAY GÖNENİR
(Y) YASEMİN SARIKAYA
(G) SEBAHATTİN GÜLER
U17 07.04.2024
Pazar
15:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR SELÇUKLU DİRİLİŞSPOR

1-1
ANADOLU KARTALSPOR

(H) UĞUR DOĞAN
(Y) MURAT ONAT
(Y) ABDULLAH DEMİRCİ
(G) BÜLENT KOYUNCU
U17 07.04.2024
Pazar
11:00
ŞEHİT NİHAT GÜN GENÇ KARTALLARSPOR

0-4
1922 KONYASPOR

(H) CENK GÜNGÖR
(Y) MUSTAFA SÜNAL
(Y) MUSTAFA KANBUR
(G) FATİH DEĞİRMENCİ
U17 07.04.2024
Pazar
13:00
ŞEHİT NİHAT GÜN MALİYESPOR

1-2
ILGIN İDMAN YURDU

(H) CİHAT BAL
(Y) MEHMET KAKAÇ
(Y) MURAT BUCAKTEPE
(G) YASİN ŞAHİN
U17 07.04.2024
Pazar
15:00
ŞEHİT NİHAT GÜN KARABAĞ GENÇLERBİRLİĞİ

0-3
KONYA MASTERLERSPOR

(H) MUSTAFA BARUT
(Y) MUSTAFA KANBUR
(Y) MUSTAFA SÜNAL
(G) MEHMET HİMYERİ
U17 07.04.2024
Pazar
13:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN TÜMOSANSPOR

5-0
KONYA GÜCÜ

(H) BEKİR BERTAN KAYACAN
(Y) SELAHATTİN GÖLCÜ
(Y) MEHMET KÖPRÜ
(G) MEHMET EROL
U15 08.04.2024
Pazartesi
14:00
BEYŞEHİR SENTETİK SAHA BEYŞEHİR GENÇLİKSPOR

3-0
TÜMOSANSPOR

Bu Maça Gitmeyecek

U15 08.04.2024
Pazartesi
13:00
DUMLUPINAR KASIRGAGÜCÜ

1-1
SELÇUKLU BELEDİYESPOR

(H) ABDULLAH DEMİRCİ
(Y) MEHMET KÖPRÜ
(Y) VATAN ARSLAN
U15 08.04.2024
Pazartesi
14:00
DUMLUPINAR ANADOLU KARTALSPOR

3-0
KADIKÖYSPOR

Ligden Çekildi

U15 08.04.2024
Pazartesi
13:00
KARAPINAR SENTETİK SAHASI KARAPINAR ESNAFSPOR

3-0
KONYA MASTERLERSPOR

Bu Maça Gitmeyecek

U15 08.04.2024
Pazartesi
13:00
KARATAY MEHMET OKTUT SAHASI GENÇ KARTALLARSPOR

4-0
YILDIZELİSPOR

(H) MUSTAFA BARUT
(Y) MEHMET EMRULLAH BAYIR
(Y) ŞÜKRÜ FURKAN ADIGÜZEL
U15 08.04.2024
Pazartesi
14:00
SEYDİŞEHİR ATATÜRK STADI SEYDİŞEHİR TEKNİKSPOR

Ligden Çekildi

0-3
SELÇUKLU DİRİLİŞSPOR

U15 08.04.2024
Pazartesi
12:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR PAYE MASTERLER MONİVASPOR

0-5
KONYA GÜCÜ

(H) İSMAİL SARIKAYA
(Y) CENK GÜNGÖR
(Y) FATMA CAN
U15 08.04.2024
Pazartesi
13:30
ŞEHİT MUHARREM SAMUR SELÇUKLU DİRİLİŞSPOR

3-0
YENİ MERAMSPOR

(H) SELAHATTİN GÖLCÜ
(Y) CENK GÜNGÖR
(Y) BERKAY GÖNENİR
U15 08.04.2024
Pazartesi
15:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR MERAM KARA KARTALLAR

5-2
ÖNTUR HAVZANSPOR

(H) CİHAT BAL
(Y) BUĞRA ÖZDEMİR
(Y) İSLAM HASAN DEMİRAYAK
U15 08.04.2024
Pazartesi
11:00
ŞEHİT NİHAT GÜN MALİYESPOR

0-7
TAFLAN SEVENSPOR

(H) MURAT ONAT
(Y) İSMAİL MORBEL
(Y) SÜLEYMAN ERİLDİZ
U15 08.04.2024
Pazartesi
13:00
ŞEHİT NİHAT GÜN KARABAĞ GENÇLERBİRLİĞİ

3-2
EREĞLİ YEŞİLYURTSPOR

(H) OSMAN PARLAK
(Y) İSMAİL MORBEL
(Y) MEHMET KAKAÇ
U15 08.04.2024
Pazartesi
14:30
ŞEHİT NİHAT GÜN KONYA YOLSPOR

4-2
TURANÇSPOR

(H) SEMİYE DEMİR
(Y) MEHMET ÖZDİL
(Y) MEHMET KAKAÇ
U15 08.04.2024
Pazartesi
15:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN KONYA DEMİRSPOR

0-5
1922 KONYASPOR

(H) MURAT BUCAKTEPE
(Y) YASEMİN SARIKAYA
(Y) FATMA RÜMEYSA BULUT
U-19 Akademi 13.04.2024
Cumartesi
12:00
CUMHURİYET TÜMOSAN KONYASPOR

-
CORENDON ALANYASPOR

(H) İSMAİL SARIKAYA
(Y) CENK GÜNGÖR
(Y) İSMAİL MORBEL
(D) MURAT MENGÜCEK
(G) MEHMET HİMYERİ
U-15 Akademi 14.04.2024
Pazar
13:00
KONYA B.B. 2 NOLU SAHA TÜMOSAN KONYASPOR

-
GENÇLERBİRLİĞİ

(H) MURAT MENGÜCEK
(Y) MURAT ONAT
(Y) BERNA AKBULUT
U-14 Akademi 14.04.2024
Pazar
15:00
KONYA B.B. 2 NOLU SAHA TÜMOSAN KONYASPOR

-
GENÇLERBİRLİĞİ

(H) HÜSEYİN ÇİĞİL
(Y) MUSTAFA BARUT
(Y) BUĞRA ÖZDEMİR
U-19 Akademi 16.04.2024
Salı
12:00
CUMHURİYET TÜMOSAN KONYASPOR

-
FENERBAHÇE A.Ş.

(H) RAMAZAN DOĞANAY
(Y) MEHMET BÜYÜKYILMAZ
(Y) BUĞRA ÖZDEMİR
(D) HAKAN GÖÇMEN
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 06.04.2024
Cumartesi
13:00
BEYŞEHİR İLÇE STADYUMU BEYŞEHİR GENÇLİKSPOR

2-2
KONYA MASTERLERSPOR

(H) BURAK ORDU
(Y) MURAT ONAT
(Y) AHMET EROĞLU
U17 06.04.2024
Cumartesi
15:00
BEYŞEHİR İLÇE STADYUMU TOKAREV BEYŞEHİR BELEDİYESPOR

3-0
KONYA YOLSPOR

(H) BEKİR BERTAN KAYACAN
(Y) EMİRHAN GENCER
(Y) AHMET EROĞLU
(G) HAKKI HAKAN ÖZ
U-17 Akademi 06.04.2024
Cumartesi
15:00
CUMHURİYET TÜMOSAN KONYASPOR

1-2
GALATASARAY A.Ş.

(H) HAKAN DUMLU
(Y) SEMİYE DEMİR
(Y) İSMAİL MORBEL
(D) MEHMET ÖZDİL
(G) MUSTAFA DEMİRTAŞ
U15 06.04.2024
Cumartesi
11:00
DUMLUPINAR TELEKOMSPOR

1-6
KASIRGASPOR

(H) SELAHATTİN GÖLCÜ
(Y) HALİL İBRAHİM GÜZVELİ
(Y) FATMA CAN
U15 06.04.2024
Cumartesi
13:00
DUMLUPINAR 1922 KONYASPOR

1-1
KARATAY BELEDİYESPOR

(H) HALİL İBRAHİM GÜZVELİ
(Y) AMİNE BALIK
(Y) MÜCAHİT TOPCU
U15 06.04.2024
Cumartesi
14:00
DUMLUPINAR KADIKÖYSPOR

Ligden Çekildi

0-3
KASIRGAGÜCÜ

U18 BARAJ MAÇI 06.04.2024
Cumartesi
15:00
DUMLUPINAR TÜMOSANSPOR

1-1
(Pen.5-6)

MERAM KARA KARTALLAR

(H) GÖKHAN YÜKSEL
(Y) CENK GÜNGÖR
(Y) MURAT BALIKÇI
(G) MEHMET SARIÇİÇEK
U17 06.04.2024
Cumartesi
11:00
EREĞLİ SENTETİK SAHA BİLAL YİĞİT İNŞAAT EREĞLİSPOR

0-5
YEŞİLYURT GENÇLİK VE SPOR

(H) BUĞRA ÖZDEMİR
(Y) MUSTAFA BARUT
(Y) BERNA AKBULUT
(G) SADIK KAYHAN
U15 06.04.2024
Cumartesi
13:00
EREĞLİ SENTETİK SAHA BİLAL YİĞİT İNŞAAT EREĞLİSPOR

3-2
ANADOLU KARTALSPOR

(H) MURAT BUCAKTEPE
(Y) İSMAİL SARIKAYA
(Y) İSLAM HASAN DEMİRAYAK
U15 06.04.2024
Cumartesi
14:30
EREĞLİ SENTETİK SAHA EREĞLİ YEŞİLYURTSPOR

0-1
GENÇ KARTALLARSPOR

(H) İSMAİL SARIKAYA
(Y) İSLAM HASAN DEMİRAYAK
(Y) MURAT BUCAKTEPE
U15 06.04.2024
Cumartesi
11:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR TAFLAN SEVENSPOR

2-0
KONYA YOLSPOR

(H) MUSTAFA SÜNAL
(Y) YASEMİN SARIKAYA
(Y) FATMA RÜMEYSA BULUT
U15 06.04.2024
Cumartesi
12:30
ŞEHİT MUHARREM SAMUR KONYA GÜCÜ

1-5
MERAM KARA KARTALLAR

(H) ABDULLAH DEMİRCİ
(Y) VATAN ARSLAN
(Y) MUSTAFA SÜNAL
U15 06.04.2024
Cumartesi
14:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR ÖNTUR HAVZANSPOR

3-0
SEYDİŞEHİR TEKNİKSPOR

Ligden Çekildi

U15 06.04.2024
Cumartesi
14:30
ŞEHİT MUHARREM SAMUR YENİ MERAMSPOR

2-0
PAYE MASTERLER MONİVASPOR

(H) MEHMET KAKAÇ
(Y) FATMA RÜMEYSA BULUT
(Y) YASEMİN SARIKAYA
U15 06.04.2024
Cumartesi
13:00
ŞEHİT NİHAT GÜN TURANÇSPOR

1-4
KARABAĞ GENÇLERBİRLİĞİ

(H) MEHMET KÖPRÜ
(Y) BARIŞ ERDAL
(Y) MELİSA EROĞLU
U17 06.04.2024
Cumartesi
14:30
ŞEHİT NİHAT GÜN TAFLAN SEVENSPOR

0-3
SEYDİŞEHİR BELEDİYESPOR

(H) AHMET GÜN
(Y) BARIŞ ERDAL
(Y) BERKAY GÖNENİR
(G) EROL ÖZTUNÇ
U15 06.04.2024
Cumartesi
16:30
ŞEHİT NİHAT GÜN YILDIZELİSPOR

Hükmen

0-3
MALİYESPOR

(H) BERKAY GÖNENİR
(Y) MEHMET KÖPRÜ
(Y) MELİSA EROĞLU
U15 06.04.2024
Cumartesi
13:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN KONYA DEMİRSPOR

4-2
KARAPINAR ESNAFSPOR

(H) GÖKSEL KESKİN
(Y) MEHMET EMRULLAH BAYIR
(Y) İSMAİL TAŞ
U17 07.04.2024
Pazar
11:00
DUMLUPINAR KADIKÖYSPOR

Ligden Çekildi

0-3
TURANÇSPOR

U17 07.04.2024
Pazar
11:00
DUMLUPINAR KONYA BİLİMSPOR

2-3
YENİ MERAMSPOR

(H) AHMET EROĞLU
(Y) FATMA CAN
(Y) İSMAİL TAŞ
(G) MİTHAT ÖZEKMEKCİ
1.AMATÖR PLAY-OFF 07.04.2024
Pazar
13:00
DUMLUPINAR KONYA YOLSPOR

5-0
SEYDİŞEHİR BELEDİYESPOR

(H) YUNUS ÇİNİKAYA
(Y) İSMAİL SARIKAYA
(Y) İSMAİL MORBEL
(G) AHMET MADEN
U17 07.04.2024
Pazar
15:00
DUMLUPINAR GENÇ ÜLKÜMSPOR

Ligden Çıkarıldı

0-3
KARATAY BELEDİYESPOR

U17 07.04.2024
Pazar
15:00
DUMLUPINAR KONYA 1907 SPOR

1-7
ÖNTUR HAVZANSPOR

(H) MURAT BALIKÇI
(Y) SÜLEYMAN ERİLDİZ
(Y) FATMA CAN
(G) BEYAZIT YAMAN
U-16 Akademi 07.04.2024
Pazar
11:00
KONYA B.B. 1 NOLU SAHA TÜMOSAN KONYASPOR

3-0
GMG KASTAMONUSPOR

Bu Maça Gitmedi

(H) BARIŞ ERDAL
(Y) HALİL İBRAHİM GÜZVELİ
(Y) AMİNE BALIK
U-14 Akademi 07.04.2024
Pazar
11:00
KONYA B.B. 2 NOLU SAHA TÜMOSAN KONYASPOR

2-2
BOLUSPOR

(H) MEHMET ÖZDİL
(Y) SEMİYE DEMİR
(Y) BERNA AKBULUT
U-15 Akademi 07.04.2024
Pazar
13:00
KONYA B.B. 2 NOLU SAHA TÜMOSAN KONYASPOR

0-0
BOLUSPOR

(H) SEMİYE DEMİR
(Y) MEHMET ÖZDİL
(Y) BERNA AKBULUT
U15 07.04.2024
Pazar
11:00
SELÇUKLU SENTETİK SAHA KASIRGASPOR

3-0
BİLAL YİĞİT İNŞAAT EREĞLİSPOR

Bu Maça Gitmedi

(H) TUGAY KILIÇARSLAN
(Y) MELİSA EROĞLU
(Y) MEHMET EMRULLAH BAYIR
1.AMATÖR PLAY-OFF 07.04.2024
Pazar
13:00
SELÇUKLU SENTETİK SAHA EREĞLİ HAYATSPOR

0-2
YENİ MERAMSPOR

(H) FATİH SOLMAZ
(Y) BUĞRA ÖZDEMİR
(Y) KÜRŞAT SARI
(G) MUTLU NAYİR
1.AMATÖR PLAY-OFF 07.04.2024
Pazar
15:00
SELÇUKLU SENTETİK SAHA HÜYÜK BELEDİYESPOR

1-0
EREĞLİ YEŞİLYURTSPOR

(H) CİHAN EMEKLİ
(Y) BUĞRA ÖZDEMİR
(Y) AHMET GÜN
(G) MURAT KOZAN
U17 07.04.2024
Pazar
11:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR MERAM KARA KARTALLAR

0-3
SELÇUKLU BELEDİYESPOR

(H) RIDVAN TOP
(Y) BERKAY GÖNENİR
(Y) FATMA RÜMEYSA BULUT
(G) ÜMİT ACAR
U17 07.04.2024
Pazar
13:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR TELEKOMSPOR

2-2
BEYŞEHİR GENÇLİKSPOR

(H) MUSTAFA DOĞUKAN ERDEM
(Y) BERKAY GÖNENİR
(Y) YASEMİN SARIKAYA
(G) SEBAHATTİN GÜLER
U17 07.04.2024
Pazar
15:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR SELÇUKLU DİRİLİŞSPOR

1-1
ANADOLU KARTALSPOR

(H) UĞUR DOĞAN
(Y) MURAT ONAT
(Y) ABDULLAH DEMİRCİ
(G) BÜLENT KOYUNCU
U17 07.04.2024
Pazar
11:00
ŞEHİT NİHAT GÜN GENÇ KARTALLARSPOR

0-4
1922 KONYASPOR

(H) CENK GÜNGÖR
(Y) MUSTAFA SÜNAL
(Y) MUSTAFA KANBUR
(G) FATİH DEĞİRMENCİ
U17 07.04.2024
Pazar
13:00
ŞEHİT NİHAT GÜN MALİYESPOR

1-2
ILGIN İDMAN YURDU

(H) CİHAT BAL
(Y) MEHMET KAKAÇ
(Y) MURAT BUCAKTEPE
(G) YASİN ŞAHİN
U17 07.04.2024
Pazar
15:00
ŞEHİT NİHAT GÜN KARABAĞ GENÇLERBİRLİĞİ

0-3
KONYA MASTERLERSPOR

(H) MUSTAFA BARUT
(Y) MUSTAFA KANBUR
(Y) MUSTAFA SÜNAL
(G) MEHMET HİMYERİ
U17 07.04.2024
Pazar
13:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN TÜMOSANSPOR

5-0
KONYA GÜCÜ

(H) BEKİR BERTAN KAYACAN
(Y) SELAHATTİN GÖLCÜ
(Y) MEHMET KÖPRÜ
(G) MEHMET EROL
U15 08.04.2024
Pazartesi
14:00
BEYŞEHİR SENTETİK SAHA BEYŞEHİR GENÇLİKSPOR

3-0
TÜMOSANSPOR

Bu Maça Gitmeyecek

U15 08.04.2024
Pazartesi
13:00
DUMLUPINAR KASIRGAGÜCÜ

1-1
SELÇUKLU BELEDİYESPOR

(H) ABDULLAH DEMİRCİ
(Y) MEHMET KÖPRÜ
(Y) VATAN ARSLAN
U15 08.04.2024
Pazartesi
14:00
DUMLUPINAR ANADOLU KARTALSPOR

3-0
KADIKÖYSPOR

Ligden Çekildi

U15 08.04.2024
Pazartesi
13:00
KARAPINAR SENTETİK SAHASI KARAPINAR ESNAFSPOR

3-0
KONYA MASTERLERSPOR

Bu Maça Gitmeyecek

U15 08.04.2024
Pazartesi
13:00
KARATAY MEHMET OKTUT SAHASI GENÇ KARTALLARSPOR

4-0
YILDIZELİSPOR

(H) MUSTAFA BARUT
(Y) MEHMET EMRULLAH BAYIR
(Y) ŞÜKRÜ FURKAN ADIGÜZEL
U15 08.04.2024
Pazartesi
14:00
SEYDİŞEHİR ATATÜRK STADI SEYDİŞEHİR TEKNİKSPOR

Ligden Çekildi

0-3
SELÇUKLU DİRİLİŞSPOR

U15 08.04.2024
Pazartesi
12:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR PAYE MASTERLER MONİVASPOR

0-5
KONYA GÜCÜ

(H) İSMAİL SARIKAYA
(Y) CENK GÜNGÖR
(Y) FATMA CAN
U15 08.04.2024
Pazartesi
13:30
ŞEHİT MUHARREM SAMUR SELÇUKLU DİRİLİŞSPOR

3-0
YENİ MERAMSPOR

(H) SELAHATTİN GÖLCÜ
(Y) CENK GÜNGÖR
(Y) BERKAY GÖNENİR
U15 08.04.2024
Pazartesi
15:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR MERAM KARA KARTALLAR

5-2
ÖNTUR HAVZANSPOR

(H) CİHAT BAL
(Y) BUĞRA ÖZDEMİR
(Y) İSLAM HASAN DEMİRAYAK
U15 08.04.2024
Pazartesi
11:00
ŞEHİT NİHAT GÜN MALİYESPOR

0-7
TAFLAN SEVENSPOR

(H) MURAT ONAT
(Y) İSMAİL MORBEL
(Y) SÜLEYMAN ERİLDİZ
U15 08.04.2024
Pazartesi
13:00
ŞEHİT NİHAT GÜN KARABAĞ GENÇLERBİRLİĞİ

3-2
EREĞLİ YEŞİLYURTSPOR

(H) OSMAN PARLAK
(Y) İSMAİL MORBEL
(Y) MEHMET KAKAÇ
U15 08.04.2024
Pazartesi
14:30
ŞEHİT NİHAT GÜN KONYA YOLSPOR

4-2
TURANÇSPOR

(H) SEMİYE DEMİR
(Y) MEHMET ÖZDİL
(Y) MEHMET KAKAÇ
U15 08.04.2024
Pazartesi
15:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN KONYA DEMİRSPOR

0-5
1922 KONYASPOR

(H) MURAT BUCAKTEPE
(Y) YASEMİN SARIKAYA
(Y) FATMA RÜMEYSA BULUT
U-19 Akademi 13.04.2024
Cumartesi
12:00
CUMHURİYET TÜMOSAN KONYASPOR

-
CORENDON ALANYASPOR

(H) İSMAİL SARIKAYA
(Y) CENK GÜNGÖR
(Y) İSMAİL MORBEL
(D) MURAT MENGÜCEK
(G) MEHMET HİMYERİ
U-15 Akademi 14.04.2024
Pazar
13:00
KONYA B.B. 2 NOLU SAHA TÜMOSAN KONYASPOR

-
GENÇLERBİRLİĞİ

(H) MURAT MENGÜCEK
(Y) MURAT ONAT
(Y) BERNA AKBULUT
U-14 Akademi 14.04.2024
Pazar
15:00
KONYA B.B. 2 NOLU SAHA TÜMOSAN KONYASPOR

-
GENÇLERBİRLİĞİ

(H) HÜSEYİN ÇİĞİL
(Y) MUSTAFA BARUT
(Y) BUĞRA ÖZDEMİR
U-19 Akademi 16.04.2024
Salı
12:00
CUMHURİYET TÜMOSAN KONYASPOR

-
FENERBAHÇE A.Ş.

(H) RAMAZAN DOĞANAY
(Y) MEHMET BÜYÜKYILMAZ
(Y) BUĞRA ÖZDEMİR
(D) HAKAN GÖÇMEN
U-15 Akademi LİGİ - 20.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U-15 Akademi 07.04.2024
Pazar
13:00
KONYA B.B. 2 NOLU SAHA TÜMOSAN KONYASPOR

0-0
BOLUSPOR

SEMİYE DEMİR
MEHMET ÖZDİL
BERNA AKBULUT
U-15 Akademi LİGİ - 21.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U-15 Akademi 14.04.2024
Pazar
13:00
KONYA B.B. 2 NOLU SAHA TÜMOSAN KONYASPOR

-
GENÇLERBİRLİĞİ

MURAT MENGÜCEK
MURAT ONAT
BERNA AKBULUT
U-17 Akademi LİGİ - 21.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U-17 Akademi 06.04.2024
Cumartesi
15:00
CUMHURİYET TÜMOSAN KONYASPOR

1-2
GALATASARAY A.Ş.

HAKAN DUMLU
SEMİYE DEMİR
İSMAİL MORBEL
MEHMET ÖZDİL
MUSTAFA DEMİRTAŞ
U-19 Akademi LİGİ - 20.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U-19 Akademi 13.04.2024
Cumartesi
12:00
CUMHURİYET TÜMOSAN KONYASPOR

-
CORENDON ALANYASPOR

İSMAİL SARIKAYA
CENK GÜNGÖR
İSMAİL MORBEL
MURAT MENGÜCEK
MEHMET HİMYERİ
U-19 Akademi LİGİ - 22.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U-19 Akademi 16.04.2024
Salı
12:00
CUMHURİYET TÜMOSAN KONYASPOR

-
FENERBAHÇE A.Ş.

RAMAZAN DOĞANAY
MEHMET BÜYÜKYILMAZ
BUĞRA ÖZDEMİR
HAKAN GÖÇMEN
1.AMATÖR PLAY-OFF LİGİ - 2.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR PLAY-OFF 07.04.2024
Pazar
13:00
DUMLUPINAR KONYA YOLSPOR

5-0
SEYDİŞEHİR BELEDİYESPOR

YUNUS ÇİNİKAYA
İSMAİL SARIKAYA
İSMAİL MORBEL
AHMET MADEN
1.AMATÖR PLAY-OFF 07.04.2024
Pazar
13:00
SELÇUKLU SENTETİK SAHA EREĞLİ HAYATSPOR

0-2
YENİ MERAMSPOR

FATİH SOLMAZ
BUĞRA ÖZDEMİR
KÜRŞAT SARI
MUTLU NAYİR
1.AMATÖR PLAY-OFF 07.04.2024
Pazar
15:00
SELÇUKLU SENTETİK SAHA HÜYÜK BELEDİYESPOR

1-0
EREĞLİ YEŞİLYURTSPOR

CİHAN EMEKLİ
BUĞRA ÖZDEMİR
AHMET GÜN
MURAT KOZAN
U18 BARAJ MAÇI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U18 BARAJ MAÇI 06.04.2024
Cumartesi
15:00
DUMLUPINAR TÜMOSANSPOR

1-1
(Pen.5-6)

MERAM KARA KARTALLAR

GÖKHAN YÜKSEL
CENK GÜNGÖR
MURAT BALIKÇI
MEHMET SARIÇİÇEK
U17 LİGİ - 7.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U17 06.04.2024
Cumartesi
15:00
BEYŞEHİR İLÇE STADYUMU TOKAREV BEYŞEHİR BELEDİYESPOR

3-0
KONYA YOLSPOR

BEKİR BERTAN KAYACAN
EMİRHAN GENCER
AHMET EROĞLU
HAKKI HAKAN ÖZ
U17 06.04.2024
Cumartesi
11:00
EREĞLİ SENTETİK SAHA BİLAL YİĞİT İNŞAAT EREĞLİSPOR

0-5
YEŞİLYURT GENÇLİK VE SPOR

BUĞRA ÖZDEMİR
MUSTAFA BARUT
BERNA AKBULUT
SADIK KAYHAN
U17 06.04.2024
Cumartesi
14:30
ŞEHİT NİHAT GÜN TAFLAN SEVENSPOR

0-3
SEYDİŞEHİR BELEDİYESPOR

AHMET GÜN
BARIŞ ERDAL
BERKAY GÖNENİR
EROL ÖZTUNÇ
U17 07.04.2024
Pazar
11:00
DUMLUPINAR KONYA BİLİMSPOR

2-3
YENİ MERAMSPOR

AHMET EROĞLU
FATMA CAN
İSMAİL TAŞ
MİTHAT ÖZEKMEKCİ
U17 07.04.2024
Pazar
11:00
DUMLUPINAR KADIKÖYSPOR

Ligden Çekildi

0-3
TURANÇSPOR

U17 07.04.2024
Pazar
15:00
DUMLUPINAR KONYA 1907 SPOR

1-7
ÖNTUR HAVZANSPOR

MURAT BALIKÇI
SÜLEYMAN ERİLDİZ
FATMA CAN
BEYAZIT YAMAN
U17 07.04.2024
Pazar
15:00
DUMLUPINAR GENÇ ÜLKÜMSPOR

Ligden Çıkarıldı

0-3
KARATAY BELEDİYESPOR

U17 07.04.2024
Pazar
11:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR MERAM KARA KARTALLAR

0-3
SELÇUKLU BELEDİYESPOR

RIDVAN TOP
BERKAY GÖNENİR
FATMA RÜMEYSA BULUT
ÜMİT ACAR
U17 07.04.2024
Pazar
13:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR TELEKOMSPOR

2-2
BEYŞEHİR GENÇLİKSPOR

MUSTAFA DOĞUKAN ERDEM
BERKAY GÖNENİR
YASEMİN SARIKAYA
SEBAHATTİN GÜLER
U17 07.04.2024
Pazar
15:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR SELÇUKLU DİRİLİŞSPOR

1-1
ANADOLU KARTALSPOR

UĞUR DOĞAN
MURAT ONAT
ABDULLAH DEMİRCİ
BÜLENT KOYUNCU
U17 07.04.2024
Pazar
11:00
ŞEHİT NİHAT GÜN GENÇ KARTALLARSPOR

0-4
1922 KONYASPOR

CENK GÜNGÖR
MUSTAFA SÜNAL
MUSTAFA KANBUR
FATİH DEĞİRMENCİ
U17 07.04.2024
Pazar
13:00
ŞEHİT NİHAT GÜN MALİYESPOR

1-2
ILGIN İDMAN YURDU

CİHAT BAL
MEHMET KAKAÇ
MURAT BUCAKTEPE
YASİN ŞAHİN
U17 07.04.2024
Pazar
15:00
ŞEHİT NİHAT GÜN KARABAĞ GENÇLERBİRLİĞİ

0-3
KONYA MASTERLERSPOR

MUSTAFA BARUT
MUSTAFA KANBUR
MUSTAFA SÜNAL
MEHMET HİMYERİ
U17 07.04.2024
Pazar
13:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN TÜMOSANSPOR

5-0
KONYA GÜCÜ

BEKİR BERTAN KAYACAN
SELAHATTİN GÖLCÜ
MEHMET KÖPRÜ
MEHMET EROL
U-16 Akademi LİGİ - 20.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U-16 Akademi 07.04.2024
Pazar
11:00
KONYA B.B. 1 NOLU SAHA TÜMOSAN KONYASPOR

3-0
GMG KASTAMONUSPOR

Bu Maça Gitmedi

BARIŞ ERDAL
HALİL İBRAHİM GÜZVELİ
AMİNE BALIK
U15 LİGİ - 10.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 08.04.2024
Pazartesi
13:30
ŞEHİT MUHARREM SAMUR SELÇUKLU DİRİLİŞSPOR

3-0
YENİ MERAMSPOR

SELAHATTİN GÖLCÜ
CENK GÜNGÖR
BERKAY GÖNENİR
U15 LİGİ - 13.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 06.04.2024
Cumartesi
13:00
BEYŞEHİR İLÇE STADYUMU BEYŞEHİR GENÇLİKSPOR

2-2
KONYA MASTERLERSPOR

BURAK ORDU
MURAT ONAT
AHMET EROĞLU
U15 06.04.2024
Cumartesi
11:00
DUMLUPINAR TELEKOMSPOR

1-6
KASIRGASPOR

SELAHATTİN GÖLCÜ
HALİL İBRAHİM GÜZVELİ
FATMA CAN
U15 06.04.2024
Cumartesi
13:00
DUMLUPINAR 1922 KONYASPOR

1-1
KARATAY BELEDİYESPOR

HALİL İBRAHİM GÜZVELİ
AMİNE BALIK
MÜCAHİT TOPCU
U15 06.04.2024
Cumartesi
14:00
DUMLUPINAR KADIKÖYSPOR

Ligden Çekildi

0-3
KASIRGAGÜCÜ

U15 06.04.2024
Cumartesi
13:00
EREĞLİ SENTETİK SAHA BİLAL YİĞİT İNŞAAT EREĞLİSPOR

3-2
ANADOLU KARTALSPOR

MURAT BUCAKTEPE
İSMAİL SARIKAYA
İSLAM HASAN DEMİRAYAK
U15 06.04.2024
Cumartesi
14:30
EREĞLİ SENTETİK SAHA EREĞLİ YEŞİLYURTSPOR

0-1
GENÇ KARTALLARSPOR

İSMAİL SARIKAYA
İSLAM HASAN DEMİRAYAK
MURAT BUCAKTEPE
U15 06.04.2024
Cumartesi
11:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR TAFLAN SEVENSPOR

2-0
KONYA YOLSPOR

MUSTAFA SÜNAL
YASEMİN SARIKAYA
FATMA RÜMEYSA BULUT
U15 06.04.2024
Cumartesi
12:30
ŞEHİT MUHARREM SAMUR KONYA GÜCÜ

1-5
MERAM KARA KARTALLAR

ABDULLAH DEMİRCİ
VATAN ARSLAN
MUSTAFA SÜNAL
U15 06.04.2024
Cumartesi
14:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR ÖNTUR HAVZANSPOR

3-0
SEYDİŞEHİR TEKNİKSPOR

Ligden Çekildi

U15 06.04.2024
Cumartesi
14:30
ŞEHİT MUHARREM SAMUR YENİ MERAMSPOR

2-0
PAYE MASTERLER MONİVASPOR

MEHMET KAKAÇ
FATMA RÜMEYSA BULUT
YASEMİN SARIKAYA
U15 06.04.2024
Cumartesi
13:00
ŞEHİT NİHAT GÜN TURANÇSPOR

1-4
KARABAĞ GENÇLERBİRLİĞİ

MEHMET KÖPRÜ
BARIŞ ERDAL
MELİSA EROĞLU
U15 06.04.2024
Cumartesi
16:30
ŞEHİT NİHAT GÜN YILDIZELİSPOR

Hükmen

0-3
MALİYESPOR

BERKAY GÖNENİR
MEHMET KÖPRÜ
MELİSA EROĞLU
U15 06.04.2024
Cumartesi
13:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN KONYA DEMİRSPOR

4-2
KARAPINAR ESNAFSPOR

GÖKSEL KESKİN
MEHMET EMRULLAH BAYIR
İSMAİL TAŞ
U15 LİGİ - 14.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 07.04.2024
Pazar
11:00
SELÇUKLU SENTETİK SAHA KASIRGASPOR

3-0
BİLAL YİĞİT İNŞAAT EREĞLİSPOR

Bu Maça Gitmedi

TUGAY KILIÇARSLAN
MELİSA EROĞLU
MEHMET EMRULLAH BAYIR
U15 08.04.2024
Pazartesi
14:00
BEYŞEHİR SENTETİK SAHA BEYŞEHİR GENÇLİKSPOR

3-0
TÜMOSANSPOR

Bu Maça Gitmeyecek

U15 08.04.2024
Pazartesi
13:00
DUMLUPINAR KASIRGAGÜCÜ

1-1
SELÇUKLU BELEDİYESPOR

ABDULLAH DEMİRCİ
MEHMET KÖPRÜ
VATAN ARSLAN
U15 08.04.2024
Pazartesi
14:00
DUMLUPINAR ANADOLU KARTALSPOR

3-0
KADIKÖYSPOR

Ligden Çekildi

U15 08.04.2024
Pazartesi
13:00
KARAPINAR SENTETİK SAHASI KARAPINAR ESNAFSPOR

3-0
KONYA MASTERLERSPOR

Bu Maça Gitmeyecek

U15 08.04.2024
Pazartesi
13:00
KARATAY MEHMET OKTUT SAHASI GENÇ KARTALLARSPOR

4-0
YILDIZELİSPOR

MUSTAFA BARUT
MEHMET EMRULLAH BAYIR
ŞÜKRÜ FURKAN ADIGÜZEL
U15 08.04.2024
Pazartesi
14:00
SEYDİŞEHİR ATATÜRK STADI SEYDİŞEHİR TEKNİKSPOR

Ligden Çekildi

0-3
SELÇUKLU DİRİLİŞSPOR

U15 08.04.2024
Pazartesi
12:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR PAYE MASTERLER MONİVASPOR

0-5
KONYA GÜCÜ

İSMAİL SARIKAYA
CENK GÜNGÖR
FATMA CAN
U15 08.04.2024
Pazartesi
15:00
ŞEHİT MUHARREM SAMUR MERAM KARA KARTALLAR

5-2
ÖNTUR HAVZANSPOR

CİHAT BAL
BUĞRA ÖZDEMİR
İSLAM HASAN DEMİRAYAK
U15 08.04.2024
Pazartesi
11:00
ŞEHİT NİHAT GÜN MALİYESPOR

0-7
TAFLAN SEVENSPOR

MURAT ONAT
İSMAİL MORBEL
SÜLEYMAN ERİLDİZ
U15 08.04.2024
Pazartesi
13:00
ŞEHİT NİHAT GÜN KARABAĞ GENÇLERBİRLİĞİ

3-2
EREĞLİ YEŞİLYURTSPOR

OSMAN PARLAK
İSMAİL MORBEL
MEHMET KAKAÇ
U15 08.04.2024
Pazartesi
14:30
ŞEHİT NİHAT GÜN KONYA YOLSPOR

4-2
TURANÇSPOR

SEMİYE DEMİR
MEHMET ÖZDİL
MEHMET KAKAÇ
U15 08.04.2024
Pazartesi
15:00
ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN KONYA DEMİRSPOR

0-5
1922 KONYASPOR

MURAT BUCAKTEPE
YASEMİN SARIKAYA
FATMA RÜMEYSA BULUT
U-14 Akademi LİGİ - 20.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U-14 Akademi 07.04.2024
Pazar
11:00
KONYA B.B. 2 NOLU SAHA TÜMOSAN KONYASPOR

2-2
BOLUSPOR

MEHMET ÖZDİL
SEMİYE DEMİR
BERNA AKBULUT
U-14 Akademi LİGİ - 21.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U-14 Akademi 14.04.2024
Pazar
15:00
KONYA B.B. 2 NOLU SAHA TÜMOSAN KONYASPOR

-
GENÇLERBİRLİĞİ

HÜSEYİN ÇİĞİL
MUSTAFA BARUT
BUĞRA ÖZDEMİR

TFFHGDKONYA